نمایشگاه نقاشیخط آقای مرتضی شمیسا با عنوان اشاره در گالری شکوه

نمایشگاه نقاشیخط مرتضی شمیسا با عنوان اشاره در گالری شکوه,مرتضی شمیسا,آثار مرتضی شمیسا,گالری شکوه,نقاشیخط,آثار نقاشیخط,فروش آثار هنری,خرید آثار هنری,نقطه الف,نمایشگاه

به گزارش«نقطه الف» نمایشگاه آثار نقاشیخط هنرمند گرامی آقای مرتضی شمیسا با عنوان اشاره روز جمعه 12 آبان 1396 از ساعت 16 تا 21 در گالری شکوه گشایش خواهد یافت.

این هنرمند در باره نمایشگاه اشاره اینگونه گفت: قلم کوفی هندسه شکوهمند و پر باری بود که منبع زایش اقلام سته گشت و پس از آن قلمهای اصطلاحا ایرانی. این قلمها در جغرافیای اسلامی به صورت های گوناگون با مردم زیسته و این زیبایی شناسی با ناخودآگاه انسان ضرقی به عنوان عناصر تصویری آشنا تداوم یافته است.
این نمایشگاه با دو پایه قلم، نسخ و نستعلق بعنوان پیشنهاداتی مجرد و مجزا از هر معنای ادبی و لغوی ارايه شده است. پیشنهاداتی که در جلوه ای کاربردی هم توان حضور در زندگی انسان معاصر را داشته باشد.

علاقه مندان جهت بازدید از این نمایشگاه می توانند تا 17 آبان از ساعت 16 تا 20 به نشانی فرمانیه، بلوار اندرزگو، کوچه سلیمی(شمالی)، کوچه امیرنوری، شماره19 ، گالری شکوه مراجعه نمایند.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

هوالمعشوق

با نام او شروع میکنیم که تکیه بر غیر او ابلهی ست

چندی ست صورت جمال حضرت عشق برایمان جلوه نموده و همه انگشت بر دهان زیبایی را به نظاره نشستیم.

بر آن شدیم حیرت زدگان این راه در کنار هم جمع آئیم تا توانِ از کثرت به وحدت رسیدن را بیابیم، با هم، در کنار هم، از ابتدا تا انتها...

ایمان داریم دست خدا با جمعیت است و از قاعده ی لطف او انحراف اجتماع به دور.

عصر،عصر عجیبی است بین تمام ادوار، دستان خالیمان را به سوی اهل فضل و اهل دل دراز می کنیم.

باشد که یاریمان دهند، در ابتدای همه بعد از یاری جستن از خدا بر در انسان کامل میرویم.

باشد دست رد یه سینه مان نزنند که بعید است از وجود کاملشان.

نقطه الف

شما اینجا هستید: Home اخبار هنری نمایشگاه نقاشیخط آقای مرتضی شمیسا با عنوان اشاره در گالری شکوه