نمایشگاه آثار نقاشیخط استاد اسماعیل رشوند در گالری فرشته

نمایشگاه آثار نقاشیخط استاد اسماعیل رشوند در گالری فرشته,اسماعیل رشوند,استاد رشوند,بابک رشوند,آثار اسماعیل رشوند,نمایشگاه نقاشیخط,آثار بابک رشوند,پژوهش نقاشیخط,خط نقاشی یا نقاشیخط,هنر ایرانی,گالری فرشته,کالیگرافی,رشوند,نقطه الف

به گزارش «نقطه الف» نمایشگاه آثار نقاشیخط هنرمند فرهیخته استاد اسماعیل رشوند روز جمعه 12 آبان 1396 از ساعت 16 تا 20 در گالری فرشته گشایش خواهد یافت.

در این نمایشگاه 10 اثر مربوط به سالهای 95 و 96 از این استاد گرامی در دو سری پنج اثری به نمایش در خواهد آمد.

پنج اثر اول مجموعه «عشق» و در ابعاد ۱۵۰ در۱۵۰ سانتیمترو پنج اثر بعدی ازمجموعه«روزهای خوب» و در ابعاد ۱۰۵ در۱۷۰ سانتیمتر می باشند.

تکنیک به کار رفته در این آثار اکرولیک ومیکس مدیا روی بوم و آثار این نمایشکاه هم به لحاظ ترکیب فرم و رنگ و هم به لحاظ تکنیک متفاوت با نمایشکاه های قبلی ایشان می باشند.

استاد اسماعیل رشوند متولد ۱۳۳۶ بوده و حدود 30 سال است که در زمینه نقاشی خط فعالیت می‌کند، وی تا کنون ده ها نمایشگاه انفرادی برگزار و در نمایشگاه های متعدد گروهی از جمله همچنین جشنواره های بین المللی جهان اسلام و نیم قرن نقاشی خط معاصر ایران در موزه هنرهای معاصر شرکت داشته است.

از فعالیت های دیگر ایشان می توان به مقالات مختلف در زمینه هنر و تالیف کتب درسی خوشنویسی آموزش وپرورش، خوشنویسی منابع کنکورهنر سازمان سنجش و آموزش کشور اشاره کرد.

علاقه مندان جهت بازدید از این نمایشگاه می توانند تا 23 آبان ماه از ساعت 12 تا 20 (جمعه ها16تا20) به نشانی تهران، خیابان شريعتى، پايين تر از پل صدر، پلاك ١٦٧١، شهر کتاب فرشته، گالری فرشته مراجعه نمایند.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

هوالمعشوق

با نام او شروع میکنیم که تکیه بر غیر او ابلهی ست

چندی ست صورت جمال حضرت عشق برایمان جلوه نموده و همه انگشت بر دهان زیبایی را به نظاره نشستیم.

بر آن شدیم حیرت زدگان این راه در کنار هم جمع آئیم تا توانِ از کثرت به وحدت رسیدن را بیابیم، با هم، در کنار هم، از ابتدا تا انتها...

ایمان داریم دست خدا با جمعیت است و از قاعده ی لطف او انحراف اجتماع به دور.

عصر،عصر عجیبی است بین تمام ادوار، دستان خالیمان را به سوی اهل فضل و اهل دل دراز می کنیم.

باشد که یاریمان دهند، در ابتدای همه بعد از یاری جستن از خدا بر در انسان کامل میرویم.

باشد دست رد یه سینه مان نزنند که بعید است از وجود کاملشان.

نقطه الف

شما اینجا هستید: Home اخبار هنری نمایشگاه آثار نقاشیخط استاد اسماعیل رشوند در گالری فرشته