نمایشگاه نقاشیخط لعل خاموش3 در گالری ایده پارسی

نمایشگاه نقاشیخط لعل خاموش3 در گالری ایده پارسی,لعل خاموش3,نگارخانه ایده پارسی,نقاشیخط,نمایشگاه نقاشیخط,محیا طلوع کیان,پیمان پیروی,رضا تقی پور,مرتضی شمیسا,الهام اسماعیلی,امیرحسین جباری,امیرحسین فراهانی,هانی شرار,روح اله حسین زاده,فرناز جهان بین,امیر کبیرنژاد,مهناز جبری,وحید ولی محمدی,پیمان ایروانی,امیرحسین جباری,فروش آثار هنری,نقطه الف

به گزارش «نقطه الف» نمایشگاه گروهی نقاشیخط با نام لعل خاموش3 روز جمعه 21 مهر 1396 از ساعت 16 تا 20 در نگارخانه ایده پارسی گشایش خواهد یافت.

در این نمایشگاه آثار هنرمندان گرامی محیا طلوع کیان، پیمان پیروی، رضا تقی پور، مرتضی شمیسا، الهام اسماعیلی، امیرحسین جباری، امیرحسین فراهانی، هانی شرار، روح اله حسین زاده، فرناز جهان بین، امیر کبیرنژاد، مهناز جبری، وحید ولی محمدی و پیمان ایروانی به نمایش در خواهد آمد. 

به گفته امیرحسین جباری گردآوری این مجموعه، لعل خاموش مجموعه نمایشگاه هایی است که گالری ایده پارسی از سال 1393 آن را پایه گذاری کرده است. هدف از برگزاری این مجموعه نمایشگاه ها ارائه آثار در زمینه خوشنویسی و نقاشیخط بود.

در سال 1394 اولین نمایشگاه در زمینه خوشنویسی سنتی با آثاری از اساتید  و پیشکسوتان و دومین آن در در زمینه نقاشیخط با حضور اساتید و معرفی هنرمندان خلاق و صاحب سبک برگزار گردید .

 علاقه مندان جهت بازدید از این نمایشگاه می توانند تا 26 مهرماه از ساعت 17 تا 20 به نشانی: تهران، خیابان شریعتی، خیابان دولت ، نرسیده به سه‌راه نشاط ، کوچه اله‌وردی آذر، پلاک ۲۸، گالری ایده پارسی مراجعه نمایند.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

هوالمعشوق

با نام او شروع میکنیم که تکیه بر غیر او ابلهی ست

چندی ست صورت جمال حضرت عشق برایمان جلوه نموده و همه انگشت بر دهان زیبایی را به نظاره نشستیم.

بر آن شدیم حیرت زدگان این راه در کنار هم جمع آئیم تا توانِ از کثرت به وحدت رسیدن را بیابیم، با هم، در کنار هم، از ابتدا تا انتها...

ایمان داریم دست خدا با جمعیت است و از قاعده ی لطف او انحراف اجتماع به دور.

عصر،عصر عجیبی است بین تمام ادوار، دستان خالیمان را به سوی اهل فضل و اهل دل دراز می کنیم.

باشد که یاریمان دهند، در ابتدای همه بعد از یاری جستن از خدا بر در انسان کامل میرویم.

باشد دست رد یه سینه مان نزنند که بعید است از وجود کاملشان.

نقطه الف

شما اینجا هستید: Home اخبار هنری نمایشگاه نقاشیخط لعل خاموش3 در گالری ایده پارسی