ورکشاپ نقاشیخط و خوشنویسی نقش عشق در فرهنگسرای فردوس

ورکشاپ نقاشیخط و خوشنویسی نقش عشق در فرهنگسرای فردوس,غلامحسین الطافی,هانی شرار,محمد بخشی زاده,مرجان اسفندی میلاجردی,بنفشه قاسمی,حسن مهربانی,ورکشاپ عید غدیر,نقطه الف

به گزارش «نقطه الف» بنیاد آرت ویو با همکاری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، پایگاه هنری نقطه الف و مرجع هنری لیقه در نظر دارند برای روز های چهارشنبه و پنجشنبه مورخ ۱۵ و ۱۶ شهریور ماه از ساعت ۱۶ الی ۱۹ در محل نگارخانه فرهنگسرای فردوس ورکشاپ و کارگاه آموزشی نقاشیخط و خوشنویسی را با عنوان نقش عشق با محوریت عید سعید غدیر خم برگزار کنند.

در این ورکشاپ هنرمندان گرامی استاد غلامحسین الطافی، هانی شرار، محمد بخشی زاده، مرجان اسفندی میلاجردی، بنفشه قاسمی و حسن مهربانی به تولید اثر خواهند پرداخت.

حضور در این ورکشاپ برای تمامی علاقه مندان آزاد می باشد و علاقه مندان جهت حضور در می توانند به نشانی تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس، بعد از چهارراه شهید سلیمی جهرمی، فرهنگسرای فردوس، گالری پردیسان مراجعه نمایند.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

هوالمعشوق

با نام او شروع میکنیم که تکیه بر غیر او ابلهی ست

چندی ست صورت جمال حضرت عشق برایمان جلوه نموده و همه انگشت بر دهان زیبایی را به نظاره نشستیم.

بر آن شدیم حیرت زدگان این راه در کنار هم جمع آئیم تا توانِ از کثرت به وحدت رسیدن را بیابیم، با هم، در کنار هم، از ابتدا تا انتها...

ایمان داریم دست خدا با جمعیت است و از قاعده ی لطف او انحراف اجتماع به دور.

عصر،عصر عجیبی است بین تمام ادوار، دستان خالیمان را به سوی اهل فضل و اهل دل دراز می کنیم.

باشد که یاریمان دهند، در ابتدای همه بعد از یاری جستن از خدا بر در انسان کامل میرویم.

باشد دست رد یه سینه مان نزنند که بعید است از وجود کاملشان.

نقطه الف

شما اینجا هستید: Home اخبار هنری ورکشاپ نقاشیخط و خوشنویسی نقش عشق در فرهنگسرای فردوس