نمایشگاه یک روزه نقاشیخط از کاف تا کوفی در گالری هپتا

نمایشگاه نقاشیخط از کاف تا کوفی در گالری هپتا,از کاف تا کوفی,نقاشیخط,گالری هپتا,روح الله دلخوانی,خط نقاشی,نمایشگاه,نقطه الف

به گزارش «نقطه الف» نمایشگاه گروهی نقاشیخط هنرآموختگان استاد روح الله دلخانی با نام از کاف تا کوفی روز پنجشنبه 9 دی 1395 از ساعت 14 تا 20 در گالری هپتا برگزار خواهد شد.

در این نمایشگاه یک روزه 80 اثر نقاشیخط از هنرمندان گرامی مژده آفتاب، فاطمه ابراهیمی، الهام احمدی، هانیه احمدی، سمیرا بابایی، هلیا پاک سرشت، مریم حبیبی، مریم خلج، زهرا دباغ، شهرزاد رجبی، فرشته رنجبر، آیدا سرآبادانی، پریسا شکراللهی، شیدا شکراللهی، نسرین طریقی، نیوشا علی زاده، مریم قربان نژاد، نرگس قاضی میرسعید، مرجان کیخسروی، فاطمه کاشف، عاطفه کارگر، هلیا گودرزی، محمدمهدی گرامی، یلدا لطفی زاده، غزاله میرسیار، آنیتا مهذب، اسرا مرادی، شیوا مشفق، سارا نوبختی، آی دا ناجی و مونس یونسی به نمایش در خواهد آمد.

علاقه مندان جهت بازدید می توانند در این روز به نشانی: تهران، خیابان کریمخان، خیابان ایرانشهر، ضلع غربی پارک هنرمندان، بنبست نیکوشهر، شماره 3، طبقه همکف، گالری هپتا مراجعه نمایند.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

هوالمعشوق

با نام او شروع میکنیم که تکیه بر غیر او ابلهی ست

چندی ست صورت جمال حضرت عشق برایمان جلوه نموده و همه انگشت بر دهان زیبایی را به نظاره نشستیم.

بر آن شدیم حیرت زدگان این راه در کنار هم جمع آئیم تا توانِ از کثرت به وحدت رسیدن را بیابیم، با هم، در کنار هم، از ابتدا تا انتها...

ایمان داریم دست خدا با جمعیت است و از قاعده ی لطف او انحراف اجتماع به دور.

عصر،عصر عجیبی است بین تمام ادوار، دستان خالیمان را به سوی اهل فضل و اهل دل دراز می کنیم.

باشد که یاریمان دهند، در ابتدای همه بعد از یاری جستن از خدا بر در انسان کامل میرویم.

باشد دست رد یه سینه مان نزنند که بعید است از وجود کاملشان.

نقطه الف

شما اینجا هستید: Home اخبار هنری نمایشگاه یک روزه نقاشیخط از کاف تا کوفی در گالری هپتا