دهمین دوسالانه ملی نگارگری ایران

دهمین دو سالانه نگارگری,دوسالانه نگارگری,تذهیب,نقاشی ایرانی,نقطه الف

به گزارش «نقطه الف»  مراسم گشايش دهمین دوسالانه ملی نگارگری ایران با حضور مجید ملانوروزی، مدیرکل دفتر هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و استادان و هنرمندان نگارگری ساعت ۱۶ شنبه ۲۷ آذرماه برگزار می‌شود.

در دهمين دوسالانه ملی نگارگری ايران، ۱۹۵ اثر در بخش رقابتی در رشته‌های نگارگری، گل و مرغ، تذهیب، تشعیر، طراحی سیاه‌قلم و پرتره‌سازی به شیوه نگارگری و پرداز به نمايش گذاشته می‌شود.

همایش علمی در دو بخش مقالات علمی با محوریت تأثیر مدرسه صنایع قدیمه و موزه هنرهای ملی در نگارگری معاصر و نشست‌های تخصصی و سخنرانی استادان و متخصصان با موضوع نگارگری ایران از برنامه‌های ديگر دهمين دوسالانه ملی نگارگری ايران است.

یادآور می‌شود، دهمين دوسالانه ملی نگارگری ايران با حمایت دفتر هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری مؤسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر، دانشگاه تهران و انجمن ملی نگارگری ایران پس از افتتاح به مدت یک ماه در باغ موزه نگارستان به آدرس تهران، میدان بهارستان، خیابان دانشسر، خیابان شریعتمدار رفیع، باغ موزه نگارستان دایر است.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

هوالمعشوق

با نام او شروع میکنیم که تکیه بر غیر او ابلهی ست

چندی ست صورت جمال حضرت عشق برایمان جلوه نموده و همه انگشت بر دهان زیبایی را به نظاره نشستیم.

بر آن شدیم حیرت زدگان این راه در کنار هم جمع آئیم تا توانِ از کثرت به وحدت رسیدن را بیابیم، با هم، در کنار هم، از ابتدا تا انتها...

ایمان داریم دست خدا با جمعیت است و از قاعده ی لطف او انحراف اجتماع به دور.

عصر،عصر عجیبی است بین تمام ادوار، دستان خالیمان را به سوی اهل فضل و اهل دل دراز می کنیم.

باشد که یاریمان دهند، در ابتدای همه بعد از یاری جستن از خدا بر در انسان کامل میرویم.

باشد دست رد یه سینه مان نزنند که بعید است از وجود کاملشان.

نقطه الف

شما اینجا هستید: Home اخبار هنری دهمین دوسالانه ملی نگارگری ایران